Всеукраїнський тижденьправа у закладах освіти міста

Відповідно до розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 29.09.2017 № 519 у закладах загальної середньої освіти пройшов тиждень права. 08 грудня 2017 року в усіх закладах загальної середньої освіти проведено Всеукраїнський урок «Права людини» для учнів 9-10 класів.

З 07 грудня 2017 року по 14 грудня 2017 року в бібліотеках  закладів загальної середньої освіти діяли виставки: «Школярам про їх права і обов’язки», «Підліток і право», «По сторінках конвенції ООН про права дитини». Членами шкільного самоврядування Броварського навчально-виховного комплексу 14 грудня 2017 року було проведено брейн-ринг «Право» для учнів 9-х класів. У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2  проведено брейн-ринг серед учнів 10-х класів.

Протягом тижня  практичними психологами закладів були проведені лекції з елементами тренінгу для учнів 5-7 класів  класів на тему: «Чи знаєте ви свої права?». У школах міста були організовані виставки плакатів  «Підліток і право», «Знай свої права, а обов’язки виконуй», учасниками якої були учні 9 – 11 класів. Молодші школярі взяли участь у виставці малюнків «Весь світ у долонях дитини».

Класними керівниками 5-11 класів  проведено виховні години на тему: «Конвенція ООН про права дитини», «Права дитини: від витоків до сьогодення».У Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 учителі правознавства з числа старшокласників сформували інформаційно-просвітницькі лекторські групи, які виступали перед учнями молодших класів із правовою інформацією на такі теми як «Захисти свої права», «Права та обов’язки учнів», «Правопорушення і юридична відповідальність». Також для учнів 2-х класів відбулася лінійка «Знай свої права, дитино!».У закладах освіти було організовано перегляд інформаційних відеороликів про права дитини та акцію «Світ очима дітей».У Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1  проведено відео-урок на тему «Права дитини в Україні» для учнів 9-х класів.

Майже кожна дитина отримала листівку з інформацією про її права.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *