Дитина з аутизмом у закладі освіти: розуміння, підтримка

19 квітня 2018 р. в Броварській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 відбувся відкритий семінар-практикум “Дитина з аутизмом у закладі освіти: розуміння, підтримка”.
На семінарі були присутні педагоги, асистенти вчителів та інші фахівці закладів освіти м. Бровари з інклюзивним навчанням, фахівці інклюзивно-ресурсного центру, навчально-реабілітаційного центру “Мозаїка”, міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Броварської міської ради, батьки дітей з особливими освітніми потребами.

Під час семінару працювала виставка-презентація спеціалізованої сучасної літератури.

На заході директор інклюзивно-ресурсного центру Булат К.М. презентувала фільм “Інклюзивна освіта в м. Бровари”. Спікери семінару говорили про досягнення і перспективи в запровадженні інклюзивної освіти, особливості роботи психолого-педагогічної команди супроводу дитини з ООП, комплексне оцінювання розвитку дітей з ООП в ІРЦ. Приділили значну увагу розумінню природи аутизма, організації педагогічної допомоги дітям з особливостями розвитку з використанням моделі ресурсного класу, ефективним практикам компетентної взаємодії педагогів та батьків, поведінковим стратегіям і технологіям та необхідності адаптації простору класної кімнати.

З вітальним словом виступила помічник Уповноваженої Уряду з питань прав людей з інвалідністю Л.Самойленко.

Перед присутніми виступили: фахівець ІРЦ Кізюн О.А., корекційний педагог Чернова В.І., завідувач кафедри ортопедагогіки та реабілітології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, доцент, кандидат педагогічних наук Хворова Г.М., психолог, поведінковий аналітик НРЦ “Мозаїка” Михайлюк К.О., вчитель молодших класів НРЦ “Мозаїка” Гречка О.М.

За модерацію і патронат заходу вдячні директору Броварської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Гладишевській Л.А.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *