Підписання Меморандуму про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів на Київщині

11 квітня  2018 року на базі Броварського Палацу творчості дітей та юнацтва було проведено підписання Меморандуму про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів на Київщині. Документ було підписано з однієї сторони міськими головами, головами районних державних адміністрацій та районних рад, з іншої – губернатором Київщини Олександром Горганом.  Захід відбувся за участю Марини Порошенко, голови Благодійного фонду Порошенка, під патронатом якої реалізується Всеукраїнський проект «Інклюзивна освіта – рівень свідомої нації».

Для першої леді було організовано коротку екскурсію Палацом творчості. Пані Марина поспілкувалася з вихованцями та педагогами закладу, з цікавістю розпитувала дітей про їх заняття та уподобання.

Також учасники переглянули фрагмент вистави за участю дітей з особливими освітніми потребами «Колобок» та композицію на роликових ковзанах у виконанні народного хореографічного ансамблю «Галатея» Палацу творчості дітей та юнацтва.

Оскільки у Київській області прийнято рішення про створення у районах, містах та об’єднаних територіальних громадах 39 інклюзивно-ресурсних центрів та з метою формування дієвої мережі таких центрів, у ході зустрічі Марина Порошенко передала Олександру Горгану типові проекти ІРЦ (Інклюзивно-ресурсні центри), які розроблені Благодійним Фондом Порошенка у співпраці з міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *