Організація роботи з культури добросусідства як інструмент формування соціальної компетентності і гармонізації міжкультурних відносин

11 квітня 2018 року в  ДНЗ  «Казка»  було проведено методичне об’єднання для вихователів методистів закладів дошкільної освіти на тему: «Організація роботи з культури добросусідства як інструмент формування соціальної компетентності і гармонізації міжкультурних відносин»

Вихователь-методист Корнєва О.В. ознайомила присутніх з напрямком роботи закладу та організацією роботи з даної теми. «Культура добросусідства» передбачає формування у дітей високого рівня толерантності та пріоритетності загальнолюдських цінностей, наголошує на рівності всіх людей незалежно від статусу, етнічної та релігійної належності, вивчає спільне й відмінне у традиціях і культурах різних народів.

Гості мали змогу переглянути цікаве заняття з пріоритетом розвитку мовлення з використанням мультимедійної презентації «Країни-сусіди України», яке провела вихователь старшої логопедичної групи Хохлова А.П. Під час подорожі кордонами України на повітряній кулі, діти продемонстрували знання з орієнтування на мапі та глобусі.

На інтегрованому занятті з ознайомлення з навколишнім з використанням нетрадиційної техніки малювання «Українська вишня, японська сакура» вихователь Селіванова О.В. разом з маленькими художниками подарували незабутній майстер-клас з написання  картин за допомогою пластикових пляшок.

Під час тренінгові заняття «Толерантність» було проведено цікаві форми роботи: Вправа «Емблема толерантності» та вправа «Діагностика рис толерантної особистості». Вихователі-методисти проявили свою активність та творчість при створені емблеми толерантності.

Підсумком методоб’єднання став змістовний виступ вихователя-методиста ДНЗ «Червоні вітрила» Кощій Л.М., яка відмітила сучасність та необхідність впровадження даного напрямку роботи.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *