«Елементи менеджменту в роботі заступника директора з навчально-виховної роботи та організації учнівського самоврядування у закладі освіти»

26 лютого  2020 року  на базі Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 було проведено семінар-практикум на тему «Елементи менеджменту в роботі заступника директора з навчально-виховної роботи  та організації учнівського самоврядування у закладі освіти»

У роботі семінару взяли участь: методист науково-методичного центру Броварської міської ради Тетяна Пасічна, директор Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Олена  Рокоман, заступник директора з навчально – виховної роботи Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Ніна Шайдюк, Валентина Денисенко психолог закладу освіти, Ірина Дзеркунова та Алла Новицька вчителі трудового навчання, заступники директорів, що координують питання виховної роботи закладів освіти міста та педагоги-організатори.

Зі словами привітання звернулась до присутніх директор Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Олена  Рокоман та  зазначила про плідну роботу та тісну співпрацю заступника директора з навчально-виховної роботи, учнівського самоврядування та педагогів закладу освіти.

У ході семінару були розкриті наступні питання:

«Елементи менеджменту в організації учнівського самоврядування у закладі освіти»

Шайдюк Н.А., заступник директора

 з навчально-виховної роботи

«Моделювання  цифрового середовища у  виховній роботі»

Шайдюк Н.А., заступник директора

 з навчально-виховної роботи

 

Практичний блок презентували вчителі трудового навчання Дзекунова І.В., Новицька А.В.  та психолог закладу Денисенко В. Г., яка  провела релакс – хвилинку на тему:”Емоційне вигорання педагогів”.

 

Підвела підсумок роботи семінару-практикуму та надала методичні рекомендації  Тетяна Пасічна, методист НМЦ управління освіти Броварської міської ради.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.