Семінар-практикум для вчителів-логопедів в ЗДО «Золота рибка»

 

26 лютого 2020 року в ЗДО «Золота рибка» відбувся семінар-практикум для вчителів-логопедів закладів дошкільної освіти м. Бровари на тему: «Використання елементів нейропсихологічної корекції в роботі з дітьми–логопатами та дітьми з особливими освітніми потребами». Спікером семінару була вчитель-логопед  закладу Бобилєва Ольга Іванівна.

Важливість цієї теми важко переоцінити, тому що в сучасній корекційній педагогіці все актуальнішим стає новітній напрямок логопедії – нейрологопедія. Адже ефективність корекційної роботи набагато краща, якщо вплив здійснюється не лише на видимі наслідки, але й на можливу причину порушень. Цими причинами можуть бути порушення роботи стовбуру мозку та мозочку. Учасники семінару-практикуму мали змогу познайомитися з методикою «Мозочкова стимуляція» та напрямком освітньої кінезіології «Гімнастика мозку».

Ольга Іванівна майстерно провела практикум, на якому всі учасники змогли відчути на собі дію вправ мозочкової стимуляції та гімнастики мозку. Були надані практичні поради з використання цих вправ в груповій та індивідуальній роботі з дітьми-логопатами та дітьми з особливими освітніми потребами.

Всі учасники семінару висловили своє захоплення і подяку за надану корисну, актуальну інформацію та практичний матеріал.

IMG_7516

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.