Колегія Управління освіти і науки Броварської міської ради Київської області

 

 29 жовтня 2020 року відбулася колегія Управління освіти і науки Броварської міської ради Київської області. Враховуючи  епідеміологічну ситуацію в місті, вона пройшла в онлайн-режимі на платформі Zoom.

Відповідно до плану колегії заслухали методиста науково-методичного центру Павла Федоренка, який  проаналізував результати  участі випускників   закладів загальної середньої освіти міста у зовнішньому незалежному оцінюванні  2020 року та відмітив заклади освіти, випускники яких отримали найкращі результати по предметам.

Про діяльність інклюзивно-ресурсного центру міста Бровари в реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти доповіла директор інклюзивно-ресурсного центру Олена Кізюн. Вона розповіла про організацію інклюзивного навчання в закладах освіти та роль інклюзивно-ресурсного центру у здійсненні комплексної оцінки  розвиту дитини та у наданні допомоги в роботі педагогам і батькам дітей з особливими освітніми потребами.

Також, на колегії розглядалося питання щодо формування засад здорового способу життя у дітей під час організації освітнього процесу. Начальник відділу дошкільних, позашкільних закладів та виховної роботи Ірина Туник презентувала добірку фотоматеріалів про різні форми роботи в закладах освіти міста Бровари, які спрямовані на зміцнення фізичного і психологічного здоров’я учнів та профілактику шкідливих звичок.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.