Київщина: освіта нескорених

 

25 серпня 2022 року відбувся відкритий педагогічний діалог «Київщина: освіта нескорених». На ньому обговорювались актуальні питання розвитку освіти Київщини в умовах воєнного часу.

Захід проходив у режимі онлайн.

У роботі пленарного засідання взяли участь: фахівці  Управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області на чолі з начальником Оксаною Мельник, директор та консультанти Центру професійного розвитку педагогічних працівників, керівники закладів   освіти.

На пленарному засіданні начальник Управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області Оксана Мельник презентувала  досвід роботи з організації освітнього процесу  в закладах освіти Броварської міської територіальної громади в умовах воєнного часу.

Очільниця освіти Броварської міської територіальної громади наголосила, що на сьогодні всі заклади освіти, окрім освітньої і виховної складової, виконують важливу соціальну місію, забезпечують психологічну, благодійну, волонтерську підтримку, проводять національно-патріотичні заходи, акції тощо.

По завершенню пленарного засідання з метою обговорення подальшого розвитку системи освіти Київщини та вирішення проблемних питань її діяльності було організовано роботу шести секцій.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.