Трансформація освіти: виклики воєнного стану, відповіді та перспективи

29 серпня 2022 року у форматі онлайн відбувся серпневий форум педагогічних працівників закладів освіти Броварської міської територіальної громади «Трансформація освіти: виклики воєнного стану, відповіді та перспективи».

Розпочався захід демонстрацією відеосюжету про зміни, що відбулися в освіті Броварської міської територіальної громади у зв’язку із введенням воєнного стану через агресію російської федерації. Також учасники хвилиною мовчання згадали всіх, хто загинув у цій війні.

Модератором форуму була Оксана Мельник, начальник Управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області. Вона привітала присутніх з початком навчального року. У своєму виступі акцентувала увагу на забезпеченні реформ освіти в умовах воєнного стану, розповіла про досягнення освітян в минулому навчальному році, подякувала присутнім за плідну працю. Головними завданнями визначила організацію освітнього процесу у воєнний час, підготовку до переходу базової середньої школи в режим роботи за Концепцією Нової української школи.

До форуму доєдналися Лариса Виноградова, заступник міського голови, Валерій Ємбаков, бригадний генерал; Андрій Лічагін, начальник відділу організації заходів ЦЗ Броварського РУГУ ДСНС України в Київській області; Ольга Білановська, начальник відділу освіти, молоді та спорту Броварської РВА; Олена Тяпка, завідувачка сектору роботи з експертами управління ДСЯО у Київській області, Олена Бондарчукдокторка психологічних наук, професорка, завідувачка кафедри психології управління Центрального інституту післядипломної освіти Університету менеджменту освіти НАПН України; Людмила Кондратовакандидат педагогічних наук, доцент кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ Університету менеджменту освіти НАПН України.

В рамках форуму обговорювались актуальні питання сьогодення:

  • вплив воєнного стану на національно-патріотичну складову формування особистості;
  • створення безпечних умов у закладах освіти;
  • особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану;
  • якісна освіта в умовах війни: стратегічні напрями та пріоритети;
  • соціально-педагогічний супровід реформ освіти;
  • теоретико-методологічні засади формування цифрового освітнього середовища.

В другій половині дня форум продовжив роботу у форматі дискусійних майданчиків. Педагоги обговорили питання викладання предметів у нових реаліях.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.