Методичне об’єднання для інструкторів з фізичного виховання м. Бровари

 

14 лютого 2019 року в ДНЗ «Джерельце» відбулося методичне об’єднання для інструкторів з фізичного виховання міста на тему: «Впровадження інноваційних технологій у систему фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі».

Завідувач ДНЗ Шевчук Л.Ю. познайомила присутніх з досвідом  організації фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі.

Бондаренко Ю.В., інструктор з фізичного виховання, розповіла про програму Ж.О.Фірильової «Са-Фі-Данс», її дієвість щодо впливу на зміцнення здоров’я дитини, її фізичного, психічного і розумового розвитку.

Цікаву і пізнавальну кінезіологічну фізкультхвилинку провела вчитель-логопед Школьна Т.М.,  під час якої вона налаштувала учасників заходу на подальшу і продуктивну роботу.

Гостям було запропоновано перегляд фрагментів заняття з використанням степ-аеробіки та стретчингу з дітьми старшої групи «Пізнайко» та фітбол-аеробіки з дітьми старшої групи «Пташенята»

Вражаючим став майстер-клас із учасниками методичного об’єднання, які на собі відчули дієвість програми «Са-Фі-Данс». Інструкторами з фізичного виховання відмічено сучасність даного заходу, креативність, творчість, згуртованість колективу ДНЗ «Джерельце».

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *