Методичне об’єднання для практичних психологів м.Бровари в ДНЗ «Теремок»

 

 27 лютого 2019 року в дошкільному навчальному закладі «Теремок» відбулося методичне об’єднання для практичних психологів дошкільних закладів міста на тему: «Використання ігор Клауса Фопеля для дітей дошкільного віку».

Під час методоб’єднання учасники мали можливість познайомитися з методикою проведення ігор Клауса Фопеля, переглянути  інтегроване заняття у старшій групі з формування психологічних процесів на тему: «Драматизація казки «Теремок» з використанням ігор Клауса Фопеля».

Практичний психолог закладу Скибан Наталія Олексіївна представила мультимедійну презентацію: «Вплив ігор Клауса Фопеля на інтелект, емоції, тіло і душу, свідоме і несвідоме».

Шерембей Наталія Вікторівна, практичний психолог дошкільного навчального закладу «Золота рибка», у вигляді відеопрезентації познайомила присутніх з власними напрацюваннями: «Ігри на розвиток партнерства та співробітництва».

По закінченню заходу відбувся круглий стіл: «Використання ігор Клауса Фопеля в роботі з дошкільниками», під час якого учасники поділилися своїм досвідом роботи з даного питання.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *