Cемінар-практикум для вчителів початкових класів

28 лютого 2019 року  у Броварській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів з теми: «Формування інтелектуальної особистості учня початкових класів шляхом упровадження інноваційних технологій навчання».

З вітальним словом до присутніх звернулася директор закладу освіти Рокоман О.Г..

Доповіддю, що супроводжувалася змістовною презентацією, заступник директора з НВР, що координує роботу школи І ступеня, Кірпель О.В. налаштувала учасників на продуктивну роботу.

Педагоги мали змогу на практиці переконатися у високій ефективності уроків завдяки  використанню   документ-камери, іншої комп’ютерної техніки  та сучасних навчально-дидактичних матеріалів, придбаних для НУШ. У цьому їх переконували вчителі Єлізарова Ю.С. і Канюра А.П.

Класоводи ЗОШ №1 Коломієць Н.В., Прихожай С.В., Пилипенко Н.Ф., Дмитрик Т.В. познайомили учасників семінару з інноваційними технологіями: «Казкотерапія», «Театралізація» та «Теорія розв’язання винахідливих завдань», що на сьогодні дуже популярні серед класоводів школи І ступеня в Україні.

У подарунок учасники семінару-практикуму отримали корисний інформаційний  матеріал, що стане їм у нагоді при плануванні та проведенні уроків.

Семінар пройшов на високому науково-методичному рівні та відзначений учасниками ефективним, пізнавальним, цікавим.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *