Методичне об’єднання для вихователів груп старшого дошкільного віку

У ДНЗ «Калинка» управління освіти і науки Броварської міської ради 26.03.2019 р. було проведено методичне об’єднання для вихователів груп старшого дошкільного віку на тему: «Використання міні-музеїв як елементів розвивального середовища для розширення кругозору дошкільнят».

На початку заходу завідувач Іванюк Н.О. привітала присутніх та запросила до активної співпраці.

Вихователь-методист закладу Хромець А.В. ознайомила педагогів з планом методоб’єднання та запропонувала для перегляду мультимедійну презентацію «Методичні рекомендації щодо організації міні-музею в ДНЗ», під час якої розповіла про музейну педагогіку як галузь педагогічної науки, яка побудована на основі практичної діяльності і орієнтована на передачу культурно-освітнього досвіду.

Учасники методоб’єднання переглянули інтегроване заняття з пріоритетом пізнавального розвитку на тему «Чарівний ґудзик», яке провела вихователь Щиголь Г.П. Діти старшого дошкільного віку використовували знання, отримані під час ознайомлення з міні-музеєм ґудзиків, у пошуково-дослідницькій діяльності, під час виконання логіко-математичних завдань; сподобався малюкам ґудзиковий масаж та створення дерева дружби за допомогою ґудзиків із солоного тіста.

Розвиток мовленнєвих здібностей дітей-логопатів засобами музейної педагогіки продемонструвала учитель-логопед Клименко Т.І. Дошкільнята вправлялися у промовлянні чистомовок, утворенні зменшувальних форм слів, грали в мультимедійні ігри, використовуючи знання, отримані під час роботи в міні-музеї «Птахи».

До уваги учасників методоб’єднання був запропонований перегляд танцювальної композиції «Смачно Маша готувала», яку презентувала музичний керівник Кікляр С.І. Педагоги мали змогу не тільки ознайомитися з музеєм ложки, а й переглянути цікавий мікс відео, танцю та гри на дерев’яних  ложках. А на завершення композиції гостей чекав солодкий сюрприз від Маші та її помічників.

Вихователь-методист Хромець А.В. зробила мультимедійну презентацію про роботу ДНЗ щодо  організації освітнього процесу з використанням музейної педагогіки, розповіла про екскурсію до краєзнавчого музею м. Бровари. До уваги присутніх були запропоновані фотостенд та виставка матеріалів з досвіду роботи вихователів закладу.

Під час обговорення присутні відмітили актуальність використання музейної педагогіки для всебічного розвитку дошкільників

Методист НМЦ Бойко С.В. підвела підсумки роботи методоб’єднання та надала методичні рекомендації щодо подальшої роботи з організації міні-музеїв в ДНЗ.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.