Семінар-практикум в ДНЗ «Золота рибка»

19.03.2019 року на базі ДНЗ «Золота рибка» управління освіти і науки Броварської міської ради відбувся семінар-практикум на тему «Формування у дітей емоційно-ціннісного ставлення до власного здоров’я». Учасниками семінару були вихователі міста Бровари. Позитивно налаштувало на роботу веселе ранкове привітання (елемент ранкових зустрічей, який використовується у роботі з дітьми).

Вихователь-методист Крупина Т.Ф. презентувала досвід роботи закладу по формуванню у дітей емоційно-ціннісного ставлення до власного здоров’я. Вона розповіла, що педагоги використовують такі форми роботи:

  • оздоровчо-профілактичні заходи (кисневі пінки, аромотерапію, галотерапію, вітаміні чаї, крапковий масаж, елементи хатха-йоги, Су-Джок, кольоротерапію, казкотерапію);
  • інтеграцію валеологічної просвіти та безпеки життєдіяльності в освітній процес;
  • співпрацю з батьками по формуванню ціннісного ставлення до власного здоров’я.

Особлива увага приділяється формуванню усіх компонентів здоров’я: фізичного, психічного, соціального і духовного.

Учасники семінару переглянули заняття з використанням казкотерапії «Пригоди бегемотика Кокосика», яке провела практичний психолог Шерембей Н.В. Це була квест-пригода, де діти перетворилися на детективів, які розшукували злих мікробів і знешкоджували їх. Заняття викликало захоплення у глядачів і було повчальним для дітей.

Практична частина, «Чарівна валіза» ігор здоров’язбережувальної направленості, була проведена з учасниками вихователем Покотило С.І., практичним психологом Шерембей Н.В. та вчителем-логопедом Лісовою В.М. Ігри стануть в нагоді педагогам для формування у дітей фізичних якостей, навичок релаксації, співробітництва, довіри, сприйняття власного «Я».

Семінар був цікавим, емоційно-забарвленим і практично-дієвим. Всі учасники отримали задоволення і пішли з багажем корисних практичних порад.

 

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.