Методичне об’єднання для інструкторів з фізичного виховання в ДНЗ «Ластівка»

 

У дошкільному навчальному  закладі «Ластівка» управління освіти і науки Броварської міської ради 14.03.2019 року було проведено методичне  об’єднання для інструкторів з фізичного виховання, вихователів закладів дошкільної освіти міста на тему: «Використання інноваційних здоров’язбережувальних технологій у контексті формування моделі здорової дитини».

На початку заходу завідувач  ДНЗ  «Ластівка» Таран Олена Рафіківна познайомила гостей з планом методичного об’єднання та запросила педагогів до перегляду   відеофільму  «Використання інноваційних технологій для всебічного розвитку дитини». Гості познайомилися з інноваційними фізкультурно-оздоровчими  технологіями, які впроваджуються  в  ДНЗ  «Ластівка».

Учасники засідання мали змогу переглянути заняття з використанням хатха-йоги в старшій логопедичній групі «Свято Холі», яке провела керівник гуртка «Схід Сонця» Колесник Г.С.  Педагоги відмітили, що у процесі таких занять дітям прищеплюються навички здорового способу життя та позитивного ставлення до навколишнього світу. Назви асан, що зображують пози і рухи різних живих істот: звірів, птахів, даються в доступній та зрозумілій дітям формі.

Для учасників засідання інструктором Української Федерації Йоги  Наталією Друцькою був проведений майстер-клас з хатха-йоги «Енергія – Ци». Протягом заняття тренер ознайомила учасників заходу з особливостями йоги, продемонструвала власний стиль, вміння та поділилася особистими напрацюваннями у даному напрямку.

Під час практичного заняття учасники методоб’єднання  переконалися, що в гімнастиці хатха-йога основна увага приділяється статичній підтримці поз. Їх виконання вимагає плавних, осмислених рухів, спокійного ритму і дають на організм помірне навантаження.

Присутнім було надано методичні рекомендації з використання хатха-йоги в закладах дошкільної освіти.

Гості  отримали багато позитивних вражень, мали змогу поділитися враженнями та обмінятися власним досвідом з питань використання інноваційних технологій в фізкультурно-оздоровчій роботі.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.