Науково-практичний семінар в ДНЗ «Барвінок»

13.03.2019 у ДНЗ «Барвінок» відбувся науково-практичний семінар для вихователів раннього віку та вихователів-методистів міста з теми: «Хто такі сучасні діти раннього віку?».

На семінар були запрошені: Гавриш Наталія Василівна – доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної педагогіки і психології Переяслав-Хмельницького державного університету ім. Сковороди, провідний науковий співробітник лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України; Рогозіна В.В. – кандидат педагогічних наук, науковий співробітник лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН; Шкляр Н.А. – науковий співробітник лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН.

На початку семінару Шкляр Н.А. познайомила всіх з особливостями проживання дитиною раннього віку адаптаційного періоду.

Гавриш Н.В. виступила з питання «Середовищна модель організації роботи в групах раннього віку».

Рогозіна В.В. активно включилася в обговорення переглянутих заходів та дала цінні поради вихователям-методистам щодо проведення аналізу роботи.

Завідувач Шашенок Н.І. виступила з презентацією «Організація розвивального середовища в групах раннього віку».

На засіданні науково-практичного семінару було представлено відеоперегляд інтегрованих занять в І молодших  групах №5 «Малятко» з теми: «До бабусі у село» та  групі №1 «Чомучки» з теми: «Цей чудовий іграшковий світ».

Практичний психолог Шендрик О.П. провела з педагогами ігри, які можна використовувати в період адаптації дітей до дитячого садка.

Учасники семінару практично вправлялися у створенні власних банерів для роботи із дітьми раннього віку.

В ДНЗ було представлено виставку дидактичного матеріалу для дітей раннього віку.

Під час круглого столу педагоги міста активно прийняли участь в обговоренні вище згаданих питань.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *