Методичне об’єднання для вихователів в ДНЗ «Казка»

У дошкільному навчальному закладі «Казка» управління освіти і науки Броварської міської ради 28.03.2019 року було проведено методичне об’єднання для вихователів закладів дошкільної освіти міста на тему: «Виховання толерантних якостей особистості у старших дошкільників засобами казки».

Вихователь-методист  Корнєва Ольга Вікторівна познайомила присутніх з напрацюваннями закладу за напрямком роботи «Культура добросусідства» та презентувала низку творчих проектів, які реалізувалися у 2018 році («Висади дерево – врятуй планету», «Малюнок на асфальті», «Родинний оберіг»).

Учасники засідання переглянули заняття  в середній групі №4 «Колобок» з пріоритетом пізнавального розвитку «Подорож до країни щасливих людей», яке провела вихователь Гаранова Валентина Григорівна та заняття  з розвитку мовлення  в старшій логопедичній групі №2 «Рукавичка» «Де живе доброта?», яке підготувала та провела вихователь Швець Світлана Іванівна. Вихованці радо ділилися з присутніми своїми вміннями висловлювати почуття, допомагати ін­шим відстоювати свої права, проявляти добро­зичливість і чуйність та сіяли на майбутнє «зерна доброти».

Практичний психолог закладу Стрембій Роксолана Іванівна провела тренінгове заняття «Аспекти толерантності». Всі учасники мали змогу відчути себе у досить незвичайних життєвих ситуаціях, пов’язаних зі стереотипними уявленнями.

Учасники методичного об’єднання   отримали позитивні враження від спілкування та мали змогу обмінятися власним досвідом.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.