Методичне об’єднання для музичних керівників у ДНЗ «Ромашка»

04 квітня 2019 року в дошкільному навчальному закладі «Ромашка» управління освіти і науки Броварської міської ради відбулося засідання методичного об’єднання з теми: «Гармонійний розвиток особистості засобами класичної музики».

Легкі нотки класичної музики заповнювали залу, в якій зібрались професіонали музичної справи – музичні керівники закладів дошкільної освіти.

Хореографічними композиціями вітали присутніх найменші учасники освітнього процесу – вихованці закладу. В яскравих, неперевершених сукнях та костюмах, під супровід класичних мелодій кружляли в таночках маленькі танцюристи.

Після показу фрагменту концертної програми виступила вихователь-методист Гречок Валентина Андріївна. Вона познайомила присутніх з досвідом використання класичної музики у вихованні дітей дошкільного віку.

Про музику як засіб всебічного розвитку дитини, використання її у роботі музичного керівника та інших педагогів ДНЗ розповіла музичний керівник Темносагата Галина Сергіївна. Вона детально зупинилася на методиці знайомства дітей з класичною музикою, композиторами, постановкою таночків.

Потім присутнім було запропоновано перегляд фрагменту фільму «Сеанс музичної терапії. Ефект Моцарта», в якому музикотерапевт, диригент, композитор  Стефан Недериця розповідав про можливості класичної музики, значення музикотерапії у всебічному розвитку дитини, де музика використовується з лікувальною або корекційною метою. Він стверджує, що саме музична терапія допомагає активізувати резервні сили людини, особливо дітей.

Всі запрошені отримали задоволення від прослуханих творів відомих класиків: Вольфганга Амадея Моцарта, Людвіга ван Бетховена, П.І.Чайковського, Луіджі Боккеріні, М. Римського-Корсакова, Аноніо Вівальді, Фелікса Мендельсона, Франса Шуберта та інших.

Всі учасники отримали задоволення та поділися досвідом своєї роботи.

По завершенню заходу виступили начальник відділу дошкільних, позашкільних закладів та виховної роботи управління освіти і науки Броварської міської ради Туник Ірина Андріївна, методисти науково-методичного центру управління освіти і науки Броварської міської ради  Бойко Світлана Володимирівна і Тимошенко Інна Петрівна, які високо оцінили роботу дошкільного закладу щодо використання класичної музики в освітній діяльності та обговорили актуальні питання сьогодення.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.