Методичне об’єднання для вихователів у ДНЗ «Малятко»

16 квітня 2019 року в дошкільному навчальному закладі «Малятко» Броварської міської ради Київської області відбулося засідання методичного об’єднання з теми: «Використання здоров’язбережувальних технологій в роботі з дошкільниками».

Горизонтальним пластичним балетом (пластик-шоу) вітали присутніх дівчатка старшої групи. Після перегляду пластик-шоу виступила вихователь-методист Кириленко Марина Валеріївна. Вона познайомила присутніх з досвідом використання здоров’язбережувальних технологій у роботі з дітьми дошкільного віку.

Своїм досвідом роботи з даної теми поділилася  вихователь-методист Шаповал Тетяна Петрівна з ДНЗ «Зірочка». Вона розповіла про ефективні розвивально-оздоровчі технології, які використовують педагоги закладу у своїй роботі.

Присутні мали змогу переглянути комплекс коригувальних вправ з м’ячем із лікувальної гімнастики для профілактики та корекції остеохондрозу у дітей, який провела фізінструктор Циганкова Катерина Дмитрівна.

Наступний вид роботи, який був презентований гостям, шейпінг-гімнастика. Вихованці старшої групи під керівництвом музичного керівника Сокаль Тетяни Анатоліївни виконали ритмічний танок.

ДНЗ «Малятко» є постійним учасником проекту «Сприяння освіті» The LEGO Foundation, керівником якого в Україні є Оксана Рома. Дошкільний заклад використовує конструктор LEGO в усіх видах діяльності. Присутнім був запропонований перегляд фрагменту заняття з фізкультури «LEGO-місто побудуємо».

Потім вихователь-методист провела майстер-клас «Brick mate», метою якого було розширення знань педагогів щодо використання потенціалу гри з LEGO у здоров’язберігальній та руховій діяльності; апробація практичних вправ з учасниками; обмін досвідом роботи.

Однодворець Яна Валеріївна практичний психолог ДНЗ «Зірочка», запросила учасників до участі в міні майстер-класі «Скарбничка порад», показала комплекс вправ для збереження психологічного здоров’я.

Всі учасники отримали задоволення та поділися досвідом своєї роботи.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.