ДЕ ГРА  – ТАМ І РАДІСТЬ

18 квітня 2019 року на базі дошкільного навчального закладу «Джерельце» Броварської міської ради відбулося засідання методичного об’єднання для практичних психологів ДНЗ м.Бровари з теми: «Наукові поняття, які не засвоюються і не заучуються дитиною, а виникають і складаються за допомогою величезної напруги її власної думки. Л.С.Виготський».

Всім відомо, що для дітей, а особливо для дітей дошкільнят, найкраща форма навчання, це навчання за допомогою гри. Саме тому одним із шляхів, який веде до прискорення процесу пізнання, є використання розвивальних ігор у різних видах діяльності дошкільників.

Кір’ян Людмила Василівна, практичний психолог ДНЗ «Джерельце», познайомила присутніх з методикою проведення ігор Б.П.Нікітіна, презентувавши заняття «Веселковий світ дитинства» з дітьми старшої групи «Пташенята». В іграх Нікітіна закладений величезний потенціал для розвитку творчих здібностей дітей. Адже з запропонованого набору деталей можна придумати самостійно нескінченно багато ігор.

Практичний психолог ДНЗ «Червоні вітрила» Пономаренко Надія Василівна під час мультимедійної презентації: «Шлях, який веде до прискорення процесу пізнання. Використання  розвиваючих ігор у різних видах діяльності»  поділилась досвідом роботи з колегами.

Галичан Марія Григорівна, практичний психолог ДНЗ «Ромашка», у вигляді відеопрезентації познайомила присутніх з власними напрацюваннями з теми: «Ігри на розвиток психічних процесів».

В підготовці та проведені засідання методичного об’єднання брали участь методист науково-методичного центру управління освіти і науки Броварської міської ради Нечай Олена Владиславівна та керівник методоб’єднання Ліждвой Людмила Миколаївна, які високо оцінили даний захід.

По закінченню відбувся круглий стіл, під час якого учасники активно обговорили проблемні питання та поділилися власними родзинками з даного питання.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *