Сертифікаційний захід з підвищення кваліфікації «Реалізація положень Закону України «Про освіту» і Концепції «Нова українська школа» у практиці роботи закладів загальної середньо освіти»

Формальна освіта допоможе вам вижити.

Самоосвіта приведе вас до успіху.

Джим Рон 

 Міністерство освіти і науки України надіслало для практичного використання лист від 23 квітня 2019 року №1/9-269 «Щодо розроблення статуту закладу загальної середньої освіти».

У Листі надано рекомендації щодо розроблення нових редакцій статутів закладів загальної середньої освіти на виконання вимог Прикінцевих положень Закону України «Про освіту», а також щодо найменувань повних та скорочених назв, визначення типу та форми власності, відомостей, які мають міститись у статуті закладу загальної середньої освіти.

З цього приводу 03 травня на базі Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 відбувся сертифікаційний захід з підвищення кваліфікації «Реалізація положень Закону України «Про освіту» і Концепції «Нова українська школа» у практиці роботи закладів загальної середньо освіти» (модуль «Технологія розроблення освітньої програми ЗЗСО») для директорів і заступників директорів з НВР закладів загальної середньої освіти за участю директорів, заступників директорів навчальних закладів, працівників управління освіти і науки, науково-методичного центру та працівників КНЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” Матушевської Олени Василівни та Юрченко Інни Володимирівни.

Зустріч відбулася невимушеною й продуктивною. Багато питань було піднято щодо особливостей розроблення освітньої програми закладу, нюансів роботи з офіційними паперами, проходження аудиту в закладах загальної середньої освіти. Але навчання триває. Наступна зустріч запланована на червень.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *