Методичне об’єднання вихователів груп середнього дошкільного віку на тему: «Розвиток емоційного інтелекту як основи формування здоров’язберігаючої компетентності особистості».

25.01.2018 у ДНЗ «Калинка» відбулось методичне об’єднання вихователів груп середнього дошкільного віку на тему: «Розвиток емоційного інтелекту як основи формування здоров’язберігаючої компетентності особистості».

До уваги присутніх були запропоновані мультимедійні презентації «Як розвивати емоційний інтелект дитини» та «Кольоровий тиждень в ДНЗ «Калинка».

Гості заходу переглянули інтегроване заняття з пріоритетом емоційного виховання для дітей середнього дошкільного віку на тему: «Подарую посмішку» (вихователь Коновал Л.А.), основною метою котрого було закріплення знань про емоції, формування вміння розуміти свої почуття та почуття інших людей, відтворювати їх за допомогою символів.

До уваги присутніх був запропонований перегляд фізкультурно-корекційного етюду «Сонечко» з використанням нестандартного фізкультурного обладнання за методикою М.Єфименка (інструктор з фізичного виховання Коваленко Т.В.).

Учасники методичного об’єднання мали змогу проявити творчість та креативність під час обігрування дидактичного посібника «Настрій ведмедика», котрий був презентований кожному дитячому садочку як подарунок.

Присутні взяли активну участь в обговоренні питання емоційного виховання дошкільників та переглянутих видів роботи .Підсумки роботи методичного об’єднання підвела Васильева О.В. (вихователь-методист ДНЗ «Золотий ключик»), яка відзначила актуальність питання емоційного виховання дітей та відмітила зусилля педагогічного колективу щодо його вирішення.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *