Різдвяні дзвони – 2018

18 січня 2018 року в Палаці творчості дітей та юнацтва відбулось традиційне  концертне дійство «Різдвяні дзвони – 2018».

Цього разу глядачі побачили не просто концерт, а справжню виставу. Понад два десятки художніх номерів у виконанні самобутніх дитячих колективів Палацу на всі лади оспівували Новий рік, возвеличували Різдво Христове, славили життя. Народні художні колективи: вокальний ансамбль «Калинка» та хореографічний ансамбль «Галатея», зразковий театр народної пісні «Словʼяночка», зразкові художні хореографічні ансамблі «Каприз», «Елеріна», «Феєрія Денс», ансамбль народного танцю «Броварчаночка», хореографічний ансамбль «Вікторія», гурток естрадного співу «Браво», ансамбль естрадного вокалу «SUN RIZE» показали найкращі свої творчі здобутки, зриваючи у залі аплодисменти та вигуки браво.Приємно порадували глядачів і сольні виступи Ірини Солоян та Єфросинії Прокопчук, які майстерно виконали, відповідно, пісні «Хай сніжить» і «Алілуя», та Анастасія Мирута, яка подарувала глядачам «Азербайджанський танок».
А відомий сюжет про любов сільського коваля Вакули і Оксани, що з легкої руки Миколи Гоголя переріс у безсмертний різдвяний вертеп, гармонійно вплівся у концертне дійство і виглядав надзвичайно світло і по-сучасному. Педагоги Оксана Мінько, Антон Сахно, Андрій Скуратов, Валентина Сахно, Наталія Стукаленко та Оксана Пінчук настільки перевтілились у гоголівських персонажів, що кожного їхнього виходу глядачі чекали з особливим нетерпінням і захопленням. Саме вони своєю грою і перекинули місточок до давньої доброї України, традиції якої є основою нашої культури.
Сміливо скажемо, що дійство дійсно вийшло по-справжньому різдвяне: яскраве і веселе. А наскрізною його ідеєю стала думка, що Україна багата сучасністю, але без її давніх традицій не було б сьогодення, а майбутнє неможливе без наших талановитих дітей.

Привітали усіх з новорічними святами та Різдвом Христовим   заступник міського голови Григорій Голубовський та  директор ПТДЮ Валентина Павлученко.
Різдво Христове принесло у кожен дім світло радості, світло буття, дай же Боже нам вдосталь сонця і такого бажаного миру, щоб веселіше жилося на нашій рідній українській землі!

(матеріали з офіційного сайту Палацу творчості дітей та юнацтва).

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.