Онлайн-нарада для вчителів-логопедів закладів дошкільної освіти міста

 

 14 травня 2020 року керівником методичного об’єднання вчителів-логопедів закладів дошкільної освіти міста Оленою Тертичною була проведена  підсумкова онлай-нарада, в якій взяли участь методист науково-методичного центру Управління освіти і науки Броварської міської ради Київської області Світлана Бойко та директор інклюзивно-ресурсного центру Управління освіти і науки Броварської міської ради Київської області Олена Кізюн. Під час наради вчителі-логопеди підвели підсумки корекційної роботи в 2019-2020 н.р. та окреслили коло завдань на 2020-2021 н.р.

Олена Кізюн та вчитель-дефектолог Марина Покальчук надали консультацію щодо питання оформлення відповідної документації та подання онлайн-заяв батьків для проходження комплексної оцінки мовленнєвого розвитку дитини.

Світлана Бойко подякувала логопедам, які під час карантинного періоду активно працюють, надаючи через Viber-групи, викладаючи на сторінках Facebook, YouTube-каналі поради, рекомендації для батьків, цікаві завдання, майстер-класи, коротенькі відеозвернення та онлайн-заняття для дошкільників.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.