Творча особистість 2020. Броварська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

Кожушко  Владислав, учень 11 – А класу  Броварської  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1, працює над дослідницьким проєктом «Розвиток пам’яткоохоронної діяльності на території України. Порівняльний аналіз (II половина XIX – початок XX століття та сучасність)» у відділенні «Історія» наукової секція Малої академії наук України «Археологія».

Вибір наукового напрямку зумовлений тим, що Владислав, як патріот своєї держави, зацікавлений у вирішенні проблеми охорони пам’яток своєї країни, приведенні пам’яткоохоронного законодавства у відповідність до міжнародних стандартів  для подальшого процвітання України та її становлення як могутньої держави.

Владислав є учасником олімпіад з географії, хімії, інформатики, правознавства, математики. Призер з міської олімпіади з історії (III місце), переможець І (міського) етапу та учасник ІІ етапу олімпіади з географії. Переможець І та ІІ етапів конкурсу-захисту МАН, готується до захисту свого дослідницького проєкту на ІІІ (всеукраїнському) етапі, який відбудеться у листопаді 2020 року.

В майбутньому мріє стати прокурором, та хоче проявити себе в таких галузях як юриспруденція, політика і, можливо, бізнес.

Науковий керівник – Гунько Оксана Вікторівна, вчитель історії Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 1. В різні роки її учні ставали призерами та переможцями олімпіад з правознавства, міського правознавчого брейн-рингу.  Сфера інтересів – археологія, історія України, пам’яткоохоронні дослідження, правознавство, історія Стародавнього світу.

Ще за роки навчання у Київському національному університеті імені Т. Шевченка на історичному факультеті зацікавилася археологію та збереженістю пам’яток історії  та археології як в давнину, так і на сучасному етапі. І саме зацікавленість учня цією проблематикою спонукала працювати з Владом над його темою ще у 10 класі, коли готували тези та матеріали до майбутнього наукового проєкту.

02

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.