Переможця міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в м. Бровари визначено

 

Ось і добіг кінця останній четвертий день міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за участю 10 роїв від закладів загальної середньої освіти   м. Бровари, що так феєрично стартував у кінці квітня і тримав у напрузі та хвилюванні як учасників, так і організаторів. Гра «Джура» – це системна робота, що проводилася протягом цілого навчального року. У підсумку юні джури із закладів освіти демонстрували свою звитягу, мужність, спритність, витривалість та знання. Перед учасниками стояли складні завдання, адже вони мали знати та вміти все: співати, танцювати, крокувати, стріляти, орієнтуватися на місцевості, рятувати потерпілого, знати основи надання першої долікарської допомоги, історію, тощо.

05 травня 2018 року  відбувся останній конкурс «ВАТРА» на тему  «Слава героям». Кожен рій у повному складі представив театралізоване дійство, яке за змістом відповідало темам Української революції 1917-1921, українського козацтва, сучасної історії (в тому числі Революції Гідності, захисту від агресії РФ в Криму та на Сході України), видатних особистостей визвольних змагань за українську соборну державність тощо. До самодіяльної композиції включалися різні жанри: художнє слово, українська народна пісня, танок, гумор та жарти.

Виступи були досить оригінальними, а деякі навіть змушували заслуховуватися.

Програма міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2018 року була дуже насичена, але і цікава.
Протягом усього заходу працювала команда журналістів дитячого журналу “Прудкий Пензлик” (ДЕНЦ “Камелія”). Репортажі, інтерв’ю, фільмування всього дійства – все пройшло з максимальним старанням.
В останній день Гри відбулося підведення підсумків  та нагородження переможців. Переможці  та призери отримали грамоти і цінні подарунки.

В напруженій боротьбі перемогу здобув рій ім. Петра Сагайдачного Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№7( І місце) – ройовий Павло Капелька, керівник рою Анатолій Суздал.

ІІ місце –   рій «Сокіл» Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№10

ІІІ місце – рій «Нащадки козаків» Броварської гімназії ім. С.І.Олійника.

Перехідний кубок передав переможцям 2018 року  Олексій Лисков – ройовий команди-переможця 2017 року.

 

Тетяна Пасічна, методист НМЦ

 управління освіти і науки Броварської міської ради

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *