Семінар-практикум «Використання прийомів мнемотехніки для інтелектуального розвитку дітей дошкільного віку»

10 травня 2018 року в ДНЗ «Лісова казка» відбувся семінар-практикум «Використання прийомів мнемотехніки для інтелектуального розвитку дітей дошкільного віку» для вихователів закладів дошкільної освіти м.Бровари.  Для учасників семінару-практикуму педагогами закладу  були проведені майстер-класи  з використання прийому піктограм для інтелектуального розвитку дітей дошкільного віку. Майстер-класи проводили: вихователь-методист Левковська Г.В., вчитель-логопед Горбенко О.Г., вихователь старшої групи Мельник М.О., керівник гуртка англійської мови Ткачук Н.В. та завідувачСавченко Л.А.

В рамках семінару-практикуму педагогами ДНЗ «Лісова казка» було організовано виставку дидактичних посібників «Використання піктограм для інтелектуального розвитку дітей дошкільного віку».

Учасники  семінару-практикуму відмітили, що отримали чимало корисної теоретичної та практичної інформації щодо використання прийомів мнемотехніки для інтелектуального розвитку дітей дошкільного віку, подякували педагогам ДНЗ «Лісова казка» за підготовку та проведення заходу.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *