«Спасибі, мамо, за святу любов»

«Спасибі, мамо, за святу любов», – промовляв  10 травня  культурний центр «Прометей» міста Бровари вустами вихованців Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія». Кожного року у другий тиждень травня жителі міста Бровари мають можливість насолодитися прекрасними виступами юних талантів. Цей рік не став винятком: креативні ідеї педагогів разом з дитячою творчістю створили неповторну атмосферу позитиву, ніжності, добра – всього того, що асоціюється із найголовнішою людиною у житті кожного – мамою!

Цього року нас дивували ще більш захопливими номерами, а також новим складом ведучих. Дотепні і водночас інформативні діалоги супроводжували захід до останнього виступу. Глядачам не було коли сумувати: вокальний номер змінювався хореографічним, а той цирковою постановкою. Блискучі костюми сяяли ще більш захопливо завдяки світломузиці, вдало організованій працівниками МКЦ «Прометей».
Враження дуже позитивні. Захід виявився надзвичайно цілісним і гармонійним. І кожна мама в залі відчула, що їй дякують від щирого серця за святу любов!

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *