Подіумний інтер-актив з питань позашкільної освіти та виховної роботи в управлінні освіти і науки Броварської міської ради

В рамках проведення педагогічного форуму 29.08.2019 в управлінні освіти і науки пройшло секційне засідання для заступників з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

На початку заходу начальник відділу дошкільних, позашкільних закладів та виховної роботи Ірина Туник  дала оцінку організації та проведення виховної роботи в 2018-2019 навчальному році в закладах загальної середньої освіти. За результатами проведення 14  Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» – «Дитяче серденько, живи!» були вручені подяки колективам закладів за участь, доброту та безкорисність, за щирість вчинків до людей, які потребують допомоги.

Методистом науково-методичного центру Тетяною Пасічною було проаналізовано методичну роботу за минулий рік в закладах загальної середньої освіти, а також окреслено стан організації національно-патріотичного виховання в закладах. Особливо цікавим виявилася інформація та презентація з теми: «Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл («Джура»), як сучасна форма військово-патріотичного виховання засобами козацької педагогіки.

Заступники з навчально-виховної роботи ознайомилися із законодавчою базою для використання в освітній діяльності у 2019/2020 навчальному році та обговорили план заходів на наступний рік.

03

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.