Секційне засідання для директорів та вихователів -методистів закладів дошкільної освіти

 

В рамках серпневого форуму педагогічних працівників 29 серпня 2019 року в управлінні освіти і науки Броварської міської ради Київської області було проведено секційне засідання для директорів та вихователів-методистів  закладів дошкільної освіти міста.

Розпочала захід Ірина Туник, начальник відділу дошкільних, позашкільних закладів та виховної роботи, привітавши всіх з початком навчального року та подякувала за плідну роботу. Вона підвела підсумки освітньої діяльності закладів дошкільної освіти за 2018/2019 н.р., відзначивши найцікавіші  форми роботи з педагогами, батьками, дітьми.

Валентина Сільвертюк, вихователь-методист ЗДО «Капітошка» та Ірина Хміль, вихователь-методист ЗДО «Барвінок», які були делегатиами від дошкілля м.Бровари, презентували заходи Координаційної ради ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у м.Вінниці. Вони розповіли про цікаві зустрічі з фахівцями з дошкільної освіти та інноваційні технології, які використовують вінницькі педагоги в своїй роботі.

Не менш цікавою і пізнавальною була розповідь Світлани Черкас, директора закладу дошкільної освіти «Віночок», яка була учасницею «Літньої  школи для дорослих – 2019» у Запоріжжі. Вона познайомила з матеріалами всеукраїнського проблемного науково-практичного семінару «Світ дитинства».

Учасниця Х ювілейного фестивалю освітніх технологій «Перспектива – 2019» у м.Коблево Галина Левковська, вихователь-методист ЗДО «Лісова казка», розповіла про цікаві лекції, тренінги, майстер-класи проведені відомими спікерами та тренерами в чудовій атмосфері на узбережжі Чорного моря.

Настановчі інструктивно-методичні-рекомендації  Міністерства освіти і науки України щодо діяльності закладів освіти, які забезпечують здобуття дошкільної освіти у 2019/2020 навчальному році надала методист науково-методичного центру Світлана Бойко.

Заключною темою було опрацювання листа Міністерста освіти і науки України від 27.06.2019 №1/9-414 щодо створення у 2019/2020 н.р. безпечного освітнього середовища, формування у дітей ціннісних життєвих навичок.

Всі учасники засідання були активними у обговоренні поданих тем та налаштувалися на плідну,  якісну роботу у 2019/2020 н.р.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.