Семінар для учителів початкових класів з теми: «Втілення ідей НУШ у проєктну діяльність школи І ступеня»

07.11.2019 року у Броварській ЗОШ І-ІІІ ст. №10 відбувся навчально-методичний семінар для учителів початкових класів з теми: «Втілення ідей НУШ у проєктну діяльність школи І ступеня».

З вітальним словом до присутніх звернулась директор школи Надія Боліла.

Увазі учасників семінару були представлені уроки української мови у 2-Г класі (учитель Павлова І.О.), у 1- В класі – «Я пізнаю світ» (учитель Стадник Н.М.), на яких діти захищали навчальні проєкти з тем: «Слово до слова – звучить рідна мова» та «Наука для людини, як сонце для життя».

Класовод 2-Д класу Чорненька О.Я. зі своїми вихованцями та їх батьками презентувала святковий проєкт «Наша мова калинова», приурочений Дню української писемності та мови, який у нашій державі відзначається 9 листопада. Діти вразили глядачів своєю обізнаністю, артистичністю, емоційністю, організованістю та вихованістю.

Під час круглого столу вчителі початкових класів закладів освіти міста дійшли висновку, що проєктний метод у сучасній освіті – це інструмент, який створює унікальні можливості  для формування в учня ключових компетентностей і самостійності   в осягненні нового, стимулюючи його природну допитливість і творчий потенціал; що проєктне навчання є проблемним і розвивальним, оскільки формує мотивацію до творення і перетворення самого себе; відзначили величезну роботу класоводів із прищеплення дітям палкої любові до рідної мови, збагачення їх словникового запасу, із налагодження партнерських стосунків із батьками, що сприяє створенню в класних колективах і закладі освіти в цілому комфортного мікроклімату та сприятливих умов для навчання й виховання школярів.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.