Семінар-практикум в ЗДО «Калинка»

06 листопада 2019 року у закладі дошкільної освіти «Калинка» у рамках підготовки до педагогічної ради відбувся семінар-практикум для педагогів садочку на тему: «Використання інноваційних педагогічних технологій для покращення комунікативно-мовленнєвого розвитку дошкільників».

Метою роботи семінару було розширення уявлень про використання у практиці роботи інтерактивних методів для формування мовленнєвої компетентності  дітей. Педагоги закладу поновили свої знання про вікові особливості розвитку мовлення дошкільників, визначили чинники ефективності мовленнєвої роботи, розглянули методичні аспекти проведення занять із розвитку мовлення, ознайомилися із традиційними та інноваційними засобами і методами розвитку мовлення.

У практичній частині семінару педагоги мали змогу проявити творчість і креативність  при складанні розповіді за картиною, використанні методів ТРВЗ, полілогу, лексичних та мовленнєвих вправ.

На завершення учасникам був запропонований тест для самодіагностики «Рівень комунікативного контролю», який допоміг дати  оцінку рівня їх комунікативних навичок.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.