Творча особистість 2020. Броварська спеціалізованаї школа І-ІІІ ступенів № 7

Владислава Бойко, учениця 11-В класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7, є багаторазовим призером Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови, правознавства, англійської мови, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, брала участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Бойко Влада – гордість нашого міста, стипендіат голови Київської обласної державної адміністрації, щорічна переможниця обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Владислава активна та працьовита учениця, що наполегливо трудиться для досягнення своєї мети. Вона захоплюється вивченням іноземних мов, історії та правознавства і має внутрішнє бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма. Адже наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись допомагає їй піднятися на вершину слави. Своє майбутнє Владислава мріє пов’язати з гуманітарними науками. У вільний час приділяє увагу спорту та танцями. Любить подорожувати та читати.

Шанюк Галина Василівна, вчитель історії та правознавства Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Має почесне звання «Заслужений учитель України». Галина Василівна відзначається високим рівнем професіоналізму і забезпечує високий рівень викладання історії та правознавства. Розвиваючи інтелект учнів, здатність до критичного мислення та вміння робити власні висновки на основі отриманих знань, педагог формує в учнів наукові погляди на суспільство та місце людини в сучасному світі. У центрі педагогічної діяльності вчителя – розвиток соціально–активної особистості. Значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, які є щорічними переможцями II та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Її учні стали успішними юристами, зокрема кандидатами юридичних наук, суддею Господарського суду, успішними адвокатами, нотаріусами, помічниками народних депутатів, це свідчить, що вчитель не просто розуміє свою відповідальність перед суспільством а й продовжує формувати громадянські якості та риси нового покоління українців у своїх учнів.

Анна Вельбовець, учениця 9-А класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7, захоплюється хімією. У цьому навчальному році Анна стала членом Малої академії наук України і під керівництвом досвідченого педагога Давидян Яни Аркадіївни працювала над вивченням впливу бактерицидних властивостей плодів лимону. Її робота посіла ІІІ місце на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. Анна вважає хімію надзвичайно цікавою, тому що, використовуючи знання цієї науки, можна отримувати різноманітні матеріали з цікавими властивостями, ефективно використовувати ресурси Землі, вирішувати гострі проблеми і, як результат, зробити життя безпечним та зручним. Найбільше Анна любить практичні заняття і мріє навчитись використовувати теоретичні знання на практиці. Учениця вважає, що хімія – це наше майбутнє і своє життя хоче пов’язати з хімічними технологіями та інженерією.

Давидян Яна Аркадіївна, вчитель хімії Броварської спеціалізованої школи ІІІІ ступенів №7, спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Яна Аркадіївна справжній фахівець своєї справи, творчий, талановитий учитель, який заохочує учнів брати активну участь у навчальному процесі. Завдячуючи правильній організації роботи, Яна Аркадіївна формує у своїх учнів стійкий інтерес до вивчення предмету. Яна Аркадіївна доводить дітям, що хімія є чудовим інструментом для пізнання навколишнього світу і формування свого власного світогляду. Вчителька значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, систематично готує школярів до участі в предметних олімпіадах. Як результат її учні протягом багатьох років неодмінно стають переможцями та призерами II та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії. Сучасне життя вимагає від нас не тільки різноманітних і глибоких знань, але й уміння застосовувати їх на практиці. Одним із основних завдань сучасної школи є залучення творчо обдарованих учнів до наукової діяльності, що успішно здійснюється через систему Малої академії наук, мета якої – формування інтелектуального потенціалу нації – майбутньої наукової еліти України. Необхідно відзначити наполегливу роботу Давидян Яни Аркадіївни в цьому напрямку. Її учні є щорічними переможцями обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт і навіть представляли наше місто на Всеукраїнському етапі конкурсу. Досягти таких високих результатів допомагає здібним учням не тільки їх жага до знань, а і постійна допомога та підтримка педагога.

Сергій Григоренко, учень 10-А класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, наполегливо підкорює вершини знань, проявляючи інтерес до вивчення різних предметів. Цього навчального року він став призером міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, біології, хімії, інформатики та правознавства. Бажання пізнати та правильно оцінити ті чи інші історичні процеси сформувало його стійкий інтерес до вивчення історії та права. Другий рік поспіль Сергій займає призові місця на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, а цього року захистив науково-дослідницьку роботу з правознавства на тему «Право громадянина на свободу слова в національних та міжнародних нормативно-правових актах: порівняльний аналіз», посівши ІІІ місце на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Крім політики, іншим захопленням Сергія є програмування, з яким він і планує пов’язати своє майбутнє. Першим кроком у здійсненні мрії стала його робота над науково-дослідницьким проектом з інформатики у секції комп’ютерних наук на тему «Створення оригінальної системи контролю доступу до приміщення», за яку він отримав перше місце на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Крім того, ця робота була відзначена на виставці «Еко-Техно Україна 2020», де були представлені інноваційні проекти талановитих українських школярів. Вільний час Сергій присвячує спорту, зокрема волейболу (він є капітаном шкільної волейбольної команди), грі на гітарі та вивченню іноземних мов.

Котелевець Наталія Валентинівна, учитель інформатики Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Значну увагу Наталія Валентинівна приділяє роботі з обдарованими учнями. Показником ефективності роботи вчителя є щорічні перемоги її учнів у II та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій. Пріоритетним напрямком роботи учителя є співпраця з Малою академією наук України. Її учні є не лише щорічними переможцями обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, а також представляють наше місто на різноманітних виставках та конференціях. Так учні Наталії Валентинівни були відзначені як учасники ХІХ Міжнародної науковопрактичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» та ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Комп’ютерні системи та мережні технології». Вчитель заохочує учнів до участі у різноманітних конкурсах (Всеукраїнський конкурс з програмування «Володарі Scratch», міжнародний бліц-конкурс з Web-дизайну та комп’ютерної графіки та Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій «iTalent»). Щорічно Котелевець Н.В. організовує участь дівчат у заході «День дівчат в ІТ», який проходить на базі Київського національного університету ім.Т.Шевченка за підтримки міжнародної корпорації Cisco Systems. Завдяки плідній співпраці вчителя з цією корпорацією, учні школи мають можливість отримувати сертифікати курсів Cisco Systems, які Наталія Валентинівна проводить у позаурочний час.

Антон Колот, учень 9-В класу Броварської спеціалізованої школи I-III ступенів №7, має багато різних захоплень. Серед його улюблених занять він віддає перевагу хімії, програмуванню, астрономії та історії. І хоч Антон ще не визначився остаточно ким хоче стати у майбутньому, він достеменно знає, що хімія та програмування стануть найімовірнішими кандидатами для його майбутньої професійної діяльності. У 2018 Антон брав участь в Чернігівській міській олімпіаді з хімії та посів призове друге місце. У цьому навчальному році Колот Антон не тільки став переможцем міського етапу олімпіади з хімії, а й достойно представив наше місто на обласному рівні Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. На його думку, хімія, як наука про фундаментальну будову матеріального світу, є гарним інструментом для пізнання навколишнього світу і побудови свого власного світогляду. А допомогла йому в цьому Давидян Яна Аркадіївна, вчитель хімії.

Олександр Назаренко, учень 10-А класу Броварської спеціалізованої школи I-III ступенів №7, обдарований хлопець, який неодноразово був призером міського та обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, фізики, математики, інформатики та інформаційних технологій. Сфера захоплень Олександра – це програмування та сучасні інформаційні технології. Цього року Назаренко Олександр посів призове місце на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та став переможцем обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у секції «Інформаційно-комунікаційні системи та технології». Тема роботи «Створення 3D моделі сучасного комп’ютерного класу». Ця робота була відзначена на виставці «Еко-Техно Україна 2020», у якій він брав участь у постерному захисті проєкту в категорії «Математика». Олександр також цікавиться особливостями економічного розвитку різних країн, але все ж таки своє майбутнє планує пов’язати з програмною інженерією. Вільний час присвячує читанню, комп’ютерним іграм та музиці (опановує гру на фортепіано).

Река Тетяна Миколаївна, заступник директора, вчитель математики Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Тетяна Миколаївна відповідальний, досвідчений педагог та умілий організаторю На її уроках панує творча, доброзичлива атмосфера. Река Т.М. була переможцем міського туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» та «Класний керівник року».  Вчителька значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, які щорічно стають переможцями та призерами міського та обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, конкурсів-захистів науководослідницьких робіт Малої академії наук України. Вчитель упроваджує в практику компетентнісний підхід в работі з обдарованими дітьми, ідеї STEM-освіти, що відповідає вимогам сьогодення. Река Т.М. звертає особливу увагу на ефективність праці педагога, його здатність якісно організовувати освітній процес, використання сучасних методів та форм навчання, вміння розвивати здібності та інтереси дітей. Тетяна Миколаївна завжди є взірцем для своїх учнів і щорічно ведете їх до нових перемог та звершень.

Вадим Река, учень 10-А класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, починаючи з сьомого класу був багаторазовим призером міського та обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та творчих конкурсів з інформатики, інформаційних технологій, хімії та фізики. Минулого року Река Вадим став членом Малої академії наук України. У цьому навчальному році Вадим виконав науково-дослідницьку роботу у секції «Технології програмування» на тему: «Створення автоматичної системи поливу рослин з використанням дистанційного керування». Вадима цікавить питання оптимізації вирішення побутових проблем за рахунок застосування сучасних «розумних» технологій на прикладі використання електронних платформ. На базі платформи Arduino UNO було створено проєкт автоматичного поливу квітів з можливістю їх підживлення, запрограмованого під кожну рослину окремо, а також дистайнційного управління цим процесом. Робота Вадима була високо оцінена не тільки на конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, а також отримала призові місця на виставках «Innovation Market», «ЕкоТехно», «Майбутнє України». Река Вадим отримав Подяку як учасник ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» в НАУ. Своє майбутнє Вадим мріє пов’язати з програмуванням та інформаційними технологіями. У вільний час займається на курсах міжнародної корпорації Cisco Systems та присвячує час вивченню англійської мови. Наставником Вадима є Котелевець Наталія Валентинівна, учитель інформатики.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.