Творча особистість 2020. Палац творчості дітей та юнацтва

Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль “Галатея” є справжньою окрасою танцювального мистецтва Палацу творчості дітей та юнацтва, а також Київської області та України. Організувала ансамбль талановитий педагог, хореограф високої культури, здібний постановник, невтомний новатор хореографічного мистецтва Лисохмара Наталія Олександрівна. За свою невтомну працю художній керівник танцювального колективу відначена знаком «Відмінник освіти» та нагороджена почесною відзнакою «Медаль Павла Вірського».

Класичний танець є фундаментом усього комплексу танцювальних дисциплін, джерелом високої виконавської майстерності. У процесі навчання у ансамблі «Галатея» розвиваються фізичні дані вихованців, формуються необхідні технічні навички, розвивається музикальність, накопичується виконавська майстерність, віртуозність виконання.

Народний хореографічний ансамбль «Галатея» – постійний учасник багатьох освітньо-культурних та хореографічних форумів різноманітного рівня, де стабільно посідає провідні місця.

Яскравому виконанню та майстерності ансамблю «Галатея» аплодували Естонія, Болгарія, Іспанія, Туреччина та Греція.

Якось до народного художнього колективу «Хореографічний ансамбль «Галатея» у 2009 році привели маленьку, тендітну, але дуже обдаровану дівчинку з чудовими балетними даними.

Ірина Кондратюк, так звали дитину, з часом стала солісткою ансамблю. Її вирізняє недитяче ставлення до улюбленої справи, сумління, бажання досконало опановувати складні хореографічні рухи.

Минув час і особливості її природних даних у класичному танці зробили її помітною і кращою серед ровесниць.

Природна пластичніть рухів, граційність, чистота дитячої душі прекрасно втілились в образі «Лебедя» на музику французького композитора Сен-Санса. Під час V Міжнародної хореографічної Асамблеї ім. Н.Скорульскої  «Лебідь» у виконанні Ірини Кондратюк був відмічений дипломом ІІ ступеня у номінації«класичний танець» серед учасників професійних навчальних закладів України.

Зразковий художній колектив «Ансамбль народного танцю «Броварчаночка» був створений у вересні 2012 року. У своїй творчості коллектив орієнтується на спадщин урізних країн світу – України, Молдови, Грузії, країн Сходу та інш.

Метою роботи ансамблю є сприяння всебічному розвитку дітей та молоді, розкриття творчого, фізичного, інтелектуального та духовного потенціалу, виховання відповідального громадянина та патріота своєї країни.  Художній керівник колективу «Броварчаночка» Мінько Оксана Володимирівна – молодий, талановитий педагог, який знайомить дітей з яскравим мистецтвом хореографії, його красою та різнобарв’ям.

Одним з головних аспектів у розвитку Оксани Мінько як педагога і хореографа є постійна праця над собою, невтомні пошуки свого оригінального стилю у мистецтві хореографії.

За успішну діяльність, високе технічне виконання та майстерність у 2019 році ансамблю «Броварчаночка» було присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив».

Зразковий художній колектив «Ансамбль народного танцю «Броварчаночка» є постійним учасником та переможцем обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів та фестивалів, а також бере активну участь у проведенні загальноміських свят.

Народний художній колектив «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» був заснований у 2007 році. За період свого існування встиг створити імідж сильного молодого танцювального колективу.

Художній керівник гуртка – молодий, енергійний педагог Бездушна Ірина Миколаївна  –  багато працює над поліпшенням репертуару колективу, завжди намагається йти в ногу з часом.  Навчання та виховання підростаючого покоління Ірина Миколаївна здійснює за власними ідеями та напрацюваннями, які ґрунтуються на основі розробленої нею програми.

Головною метою програми ансамблю є формування у вихованців особистісно-ціннісного ставлення до хореографічно-спортивного мистецтва, виховання художніх інтересів, морально-естетичних ідеалів, культури здоров’я відповідно до вікових та індивідуальних особливостей дитини. Поєднання спортивного гарту з високохудожніми танцювальними елементами виводить ансамбль «Елеріна» на чільне місце в сьогоднішньому рейтингу передових хореографічних колективів нашого пристоличного міста, області та країни.

У 2018 році ансамблю спортивно-бального танцю «Елеріна» за творчі здобутки вихованців було присвоєно почесне звання «Народний художній колектив».

Народний художній колектив «Ансамбль спортивно-бального танцю  «Елеріна», яким керує художній керівник Бездушна І.М.,  –  постійний учасник міських та обласних свят, багатьох конкурсів та фестивалів всеукраїнського та міжнародного рівнів, де посідає провідні місця.

У Володимира Бібіка з 3 років почав проявлятися спортивний хист до футболу. Але одного разу, у віці 7 років, переглядаючи проєкт «Танці з зірками» він був у захваті від того, як танцює Влад Яма, і він захотів навчитися цьому мистецтву.

Мама запропонувала завітати до народного художнього колективу «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна». Після пробних занять педагог Ірина Бездушна запевнила, що у Володі все буде гаразд. І як час показав, не помилилася. Дощ, сніг, хуртовини, сильні морози не були перешкодою до мети. Але, щоб добитися результатів, юний танцівник пройшов нелегкий шлях: постійні тренування, збори, фізична підготовка, індивідуальні заняття.

Нелегко було знайти йому і партнерку. Адже вони впродовж півроку змінювались одна за одною. А спорт не любить прогулів, ліні, безвідповідальності. У нашому колективі «Елеріна» займалася дуже гарна, талановита, розумна, серйозна дівчинка Анастасія Шита. На відміну від Володі, вона приїжджала до Броварів з Димерки з трьох років. Для неї та її мами ні дощ, ні сніг, ні хуртовини, ні сильні морози не були на заваді. Для Насті танці – це життя!

Володя та Настя захотіли самі стати в пару і попри будь-які труднощі не здаватися і не зупинятися на півдорозі, а доводити до кінця розпочату справу і йти до мети разом. Незважаючи на різні підліткові характери, ми навчаємо своїх дітей не брати до серця невдачі, а робити з них висновки. У віці 14 років, виступаючи в категорії «Юніори Д-клас» – ці діти в конкурсі зі спортивно-бальних танців в Грузії отримали почесне І місце. Їх переповнювала радість та гордість за перемогу, за тренера та Україну.

Батьки завжди присутні на всіх їхніх виступах, підтримують і допомагають. Вірять, що це стане мотивацією для досягнення успіху!

Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Каприз» під керівництвом Маринич Світлани Володимирівни був заснований у вересні 2006 року.

Художній керівник колективу Маринич Світлана Володимирівна постійно працює над розширенням репертуару ансамблю та підвищенням його виконавської майстерності, підтримує у колективі сприятливу ауру для творчої співпраці, великого значення надає залученню дітей до духовних цінностей українського народу, враховуючи у роботі індивідуальні особливості своїх вихованців.

Одним з головних аспектів у творчому розвитку колективу є постійна праця і невтомні пошуки свого оригінального стилю у мистецтві хореографії.

За успішну діяльність, високе технічне виконання та майстерність у 2018 році хореографічному ансамблю «Каприз» було присвоєно почесне звання «Народний художній колектив».

За роки діяльності дитячого танцювального колективу сотні його вихованців опанували основи хореографічного мистецтва та стали лауреатами і переможцями престижних конкурсів та фестивалів на теренах рідної України та за кордоном.

Зразковий художній колектив «Хореографічний ансамбль “Феєрія Денс” під керівництвом художнього керівника Дудник Наталії Миколаївни та хореографа Дудник Діани Богданівни був започаткований у 2000 році. За час творчої діяльності колектив став учасником та лауреатом десятків хореографічних змагань як в Україні, так і за кордоном – в Чорногорії, Угорщині, Чехії. Вихованці ансамблю виконують більше 30 композицій в різнихтанцювальних жанрах.

На даний час в колективізаймаютьсядітивікомвід 4 до 16 років.

Колектив працює за такими танцювальними напрямками:
– дохореографічна підготовка;
– дитяча хореографія;
– класична хореографія;
– сучасна хореографія;
– модерн;
– контемпорарі.

Серед завдань, які стоять перед його повсякденною  діяльністю, найперше – навчити дітей виразності руху, формувати їх поставу, виробляти гарну ходу, розвивати фізичну силу, витривалість і спритність. Завдяки систематичному танцювальному навчанню діти набувають естетичної і танцювальної краси. Розвиток танцювальних здібностей дітей допомагає більш тонкому сприйманню танцювального мистецтва.

Хореографічний ансамбль “Вікторія” під керівництвом Третяк Алли Петрівни заснований у вересні 1995 року. Метою діяльності ансамблю є залучення дітей до світу прекрасного, гармонійного розвитку особистості, духовних цінностей людства, сприяння естетичному вихованню та фізичному розвиткові підростаючого покоління.     У хореографічному колективі “Вікторія” займаються діти віком від 6 до 18 років.

Програма ансамблю розрахована на 5 років навчання. Основне завдання програми – формування у дітей танцювальних навичок, оволодіння сценічною культурою, засвоєння програмного матеріалу.

За 25 років існування колективу Третяк А.П. здійснено постановку багатьох танців у різноманітних напрямках: сучасно-естрадному, народно-сценічному, східному, сучасно-спортивному, шоу-денс, клубному, танці народів світу.

Ансамбль “Вікторія” вже давно відомий в місті Бровари та за його межами. Вихованці Алли Петрівни неодноразово ставали дипломантами та переможцями міських, обласних, всеукраїнських конкурсів та міжнародних фестивалів.

Мирута Анастасія є вихованкою хореографічного ансамблю «Вікторія» вже восьмий рік. Привела у колектив дівчинку мама, коли Настя була в першому класі. З першого дня дитина показала себе вдумливою, скромною та талановитою ученицею, працювати з якою було велике задоволення як у групі, так із часом,  і індивідуально. Гарні природні дані плюс велика наполегливість в опануванні програми дали свої результати. У спілкуванні  – вихована, дружелюбна, скромна, завжди готова прийти на допомогу.

Поряд з розділами програми по класичному екзерсису, партерній гімнастиці та основ акробатики, Настя добилась успіху у стилях: сучасний естрадний, джаз-модерн, контемпорарі, танці народів світу, східний танець, український танець та хіп-хоп.

Вже у 4 класі, крім ансамблевих танців, Настя почала виступати і сольно. Постановки «Гавалрексі», «Красуні сходу», «Хопаешта» та «Циганочка» неодноразово займали призові місця на всеукраїнських та міжнародних фестивалях.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.