Незабаром  довгоочікуване відкриття закладів дошкільної освіти в нашому місті.

25 травня 2020 року на позачерговому засіданні комісії виконавчого комітету Броварської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було вирішено, що відвідування дітьми закладів дошкільної освіти за умови протиепідемічних заходів на період карантину можливе не раніше як з 01 червня 2020 року.

Засновники/суб’єкти господарювання повинні  здійснити оцінку ризиків щодо спроможності закладів забезпечити належне виконання наданих рекомендацій та створення максимально безпечних умов для вихованців і працівників. Відповідно до розпорядження виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 26.05.2020 № 148 – ОД  «Про перевірку стану готовності закладів дошкільної освіти комунальної власності міста Бровари до роботи в умовах карантину», було затверджено склад комісії, яка з 27.05.2020 розпочне огляд готовності закладів дошкільної освіти до відновлення роботи.

Наразі у всіх закладах дошкільної освіти міста проводяться роботи щодо створення безпечних умов для перебування дітей і персоналу в садочку. Тому батьки також повинні потурбуватися про безпеку свою, безпеку дітей та навколишніх: слідкувати за температурою своїх дітей (буде проводитись щоденний температурний скринінг) та одягати респіратор або захисну маску під час ранкового прийому та у вечірні години, забираючи дитину додому.

Слід не забувати, що послаблення карантину – не є його завершенням. Тому дотримання протиепідемічних вимог – обов’язок кожного.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.