Урочисте вручення золотих і срібних медалей випускникам 2022 року

А за вікном буяє знову літо,
Хоча і не таке солодке та п’янке.

І нам судилося його зустріти,

Воно для України непросте…

 

Шкільні роки пролетіли немов ключ перелітних птахів. День закінчення школи – це день, коли закінчується безтурботне дитинство і починається відповідальне доросле життя.

05 липня 2022 року в Палаці творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Броварського району Київської області відбулося урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою та нагородження випускників 2022 року золотими і срібними медалями.

Цього року повну загальну середню освіту здобули 743 учні 11 класів закладів загальної середньої освіти Броварської міської територіальної громади. За успішне навчання 50 учнів отримали золоту медаль та 20 – срібну.
Міський голова Ігор Сапожко та начальник Управління освіти і науки Оксана Мельник привітали випускників з успішним завершення навчання. Це вперше в Україні випускний 2022 року проходить під час повномасштабної війни. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв, які віддали життя за незалежність України, та подякували всім захисникам за можливість в майбутньому навчатись і жити в мирній країні.
Також, за високі лідерські якості та активну участь у суспільно-громадському житті закладу освіти та громади, Ігор Сапожко відзначив Подяками Броварського міського голови 12 випускників 2021/2022 навчального року і вручив їм цінні подарунки.

Випускників вітали батьки, педагоги, друзі.

Все буде Україна!

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.