Вітаємо переможців та фіналістів Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «РодовідУчитель – 2022»

 

 

Всеукраїнський освітньо-методологічний відбір «РодовідУчитель – 2022», який мав на меті виявити та поширити кращий досвід дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти, тривав впродовж  травня-червня 2022 року. Учасниками цього професійного змагання стали 313 вчителів початкових класів та вчителів, як викладають навчальні предмети (інтегровані курси) на рівні базової середньої освіти усіх областей України, серед них педагоги Броварської міської територіальної громади.

 

Пишаємося тим, що серед 88 фіналістів наші  вчителі:

  • Перетятько Анна Іванівна,вчитель початкових класів Броварської гімназії ім. С. І. Олійника Броварської міської ради Броварського району;
  • Гуназа Леся Миколаївна,вчитель математики та інформатики Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. В.О. Сухомлинського Броварської міської ради Броварського району.

 

У фіналі відбору 88 учасників представили на розгляд експертної ради три уроки в дистанційній формі. Серед них було обрано 20 переможців. У категорії «Базова середня освіта» з предмету «Математика (алгебра/геометрія)» переможницею стала Гуназа Леся Миколаївна, вчитель математики та інформатики Броварської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів № 2 ім. В. О. Сухомлинського Броварської міської ради Броварського району Київської області.

 

      07 липня 2022 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «РодовідУчитель – 2022». З вітальним словом до освітян звернувся Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. «Я вдячний кожному вчителю, який наперекір військовим діям рф в Україні не лише продовжував здійснювати освітній процес, а й підтримував вихованців та їхніх батьків. Щиро вітаю з нагородами. Ваша робота та досвід неоціненні. Дякую, що віддано захищаєте освітній фронт. Ви – наші освітні герої», – зазначив Міністр

Кожен переможець отримав:

  • подяку МОН;
  • диплом переможця відбору;
  • грошову премію від ГО «РОДОВІДсвіт».

 

      ВІТАЄМО Лесю Миколаївну з перемогою! Бажаємо подальших успіхів та здобутків у мирній незалежній країні! СЛАВА УКРАЇНІ!

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.