Засідання Школи молодого вчителя початкових класів

4 грудня 2019 року на базі Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 відбулось засідання Школи молодого вчителя початкових класів. Тема заняття – «Портрет сучасного вчителя».

Увазі молодих учителів були представлені урок з курсу «Я досліджую світ» у 2-а класі, що працює за проектною технологією «Інтелект України» (класовод Темносагата Н.П.) з теми «Сонячна система» та урок-конференція з літературного читання у 2-ж класі (класовод Мартинюк О.П.) з теми «Зимові дива. Зимові свята», майстер-клас з елементами ранкової зустрічі «Взимку стільки днів, скільки й свят» (класоводи Фролова Л.М. і Ткаченко Г.Г.), під час якого молодим колегам було запропоновано розфарбувати святкові пряники. Цікавим і змістовним був виступ учителя інформатики, що викладає в початкових класах, Єфімчук Л.А.

Захід був насиченим, продуктивним, повчальним, із практичним спрямуванням. Теоретичну частину його забезпечила презентація «Портрет сучасного вчителя», яку підготувала Супруненко В.М.

Молоді вчителі закладів освіти міста, що взяли участь у занятті, висловили щиру подяку керівникам закладу та керівникам Школи молодого вчителя за їх вклад у становлення молодого вчителя, його професійне зростання.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.