Зустріч керівників шкіл – учасників Асоціації «Відроджені гімназії України»

Освітня царина нашого міста завжди була і є флагманом не тільки в педагогічних інноваціях, а й у досягненнях учнів.

27 листопада 2019 року Броварська гімназія ім. С. І. Олійника зустріла керівників шкіл –  учасників Асоціації «Відроджені гімназії України» на чолі з президентом Асоціації Ярославом Турянським у рамках роботи VIII Київської щорічної конференції. 75 директорів закладів освіти з усіх регіонів України мали змогу ознайомитись із гімназією, її традиціями та надбаннями. До делегації приєдналися начальник управління освіти і науки Броварської міської ради Оксана Мельник, заступник начальника управління  Аліна Музика, в.о. завідуючої науково – методичним центром Олена Нечай.

Гостей привітали учні закладу: гімназійний рій «Сокіл», який діє з 2016 року і є призером І та ІІ Всеукраїнського зльотів Асоціації лідерів учнівського самоврядування, урочистою ходою  та учениця 6-А класу Таїсія Старостюк , яка зайняла І місце на Міжнародному конкурсі в Румунії «Volare»,  музичною композицією.

Начальник управління освіти і науки Броварської міської ради  Оксана Мельник виступила з вітальним словом, надала інформацію про систему освіти нашого міста, розказала про здобутки гімназії в роботі з обдарованими дітьми. В.о. директора гімназії Валентина Волошина зупинилася на питанні формування бренду освітнього закладу.

Далі гості працювали в 4-х різних локаціях.  Локація № 1 знайомила присутніх з навичками роботи з обдарованими дітьми, розкривала переваги багатопрофільного навчання та впровадження експериментального інтегрованого курсу «Природничі науки». У цій локації з гостями працювали вчителі гімназії Ольга  Кислова, Нінель Холодна, Оксана  Пастушенко.

Локація № 2 була присвячена брендовим проектам гімназії «Super kids’ club – клуб суперових дітей», «Плекаємо патріотів України» та міжнародній роботі в гімназії. Своїм досвідом з гостями поділилися Тетяна Брожик,   Світлана Блохіна та Ірина Петрова. Також присутні мали унікальну можливість почути вчительку англійської мови гімназії Юлію Дідківську, яка поділилася з присутніми своїми враженнями від перебування на стажуванні в США.

На локації № 3 гостей чекало знайомство з іншими  інноваціями, які впроваджуються в навчальний процес  гімназії. Учителі інформатики  Марина Мегеря та Інна Хмара демонстрували використання технологій Google classroom та QR кодів на уроках інформатики. Новими поглядами  на навчання та перспективами перевернутого класу ділилася з присутніми учитель фізики та математики гімназії Олена Пушкарьова.

На локації № 4 гостей чекало чимало сюрпризів. Під звуки камерної музики у виконанні учениці 6-Б класу гімназії Вікторії  Гурт та концертмейстера Броварської музичної школи Олега Бойка учасники конференції релаксували за допомогою елементів арттерапії (малюнки кольоровим піском) та знайомилися з магією створення ляльки – мотанки. Зачаровували гостей на цій локації Леся Гронська та Світлана Мізіна.

Живе спілкування керівників із практиками – це вдосконалення освітнього процесу для обох сторін  – приймаючої та гостей. Обговорення актуальних проблем освітнього простору завершилося спільними фото учасників. Щирі побажання і слова подяки від директорів стали приємним відчуттям того, що гімназія рухається стежиною Нової школи.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.